BACĂU, România
17:41, 28.06.2026
Țțțțțț!
Mai cald ca astă iarnă!Asta-i temperatura la umbră, în curte! Eu sunt la 72 de grade Farenheit, dar mă hidratez cu Heineken...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu